Autor:
Erakogu

Toni Seppälä peab loengu täppismeditsiini rakendamisest seedetraktivähi korral

25. augustil peab Tampere Ülikooli vähiuuringute professor ja Helsinki Ülikoolihaigla kolorektaalkirurg Toni Seppälä ingliskeelse loengu "Precision medicine in gastrointestinal cancer" ("Täppismeditsiini rakendamine").

Loengu eesmärgiks on teadvustada personaliseeritud vähiravi potentsiaali siirdemeditsiinis ja kliinilises ravis, kasutades patsiendist lähtuvaid mudeleid ja vähigenoomikat. Loengus käsitletakse võimalusi vähiennetuse ja sihtmärkravi osutamiseks kolorektaalvähi ja pankreasekasvaja näitel.

Toni Seppälä tuleb Tartusse doktoritöö oponendina.

Loeng toimub Linkbergi auditooriumis kella 8.109.00 aadressil L. Puusepa 8.

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
Biomeedikum

SALVESTUS: Vaata järele arstiteaduskonna aastapäeva konverentsi

Tänavune Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastapäeva konverents tähistab Biomeedikumi ja Siirdemeditsiinikeskuse juubelit. Fotol on Biomeedikumi lahangusaali eesruumis kolmanda aasta arstitudengid Martin Veližanin, Erik Johannes Hurt ja Karl Valter Oja.

Arstiteaduskonna aastapäeval tähistatakse Biomeedikumi 25 aasta juubelit

Jüri Reimandi loeng: „Integrative analyses of cancer multi-omics data for functional and translational insights“

Toronto Ülikooli kaasprofessor Jüri Reimand annab 13. septembril Biomeedikumis loengu „Integrative analyses of cancer multi-omics data for functional and translational insights“.