#teadus #uudis
Soole verevarustuse häirumine on keeruline ja raskesti diagnoositav haigus. Suur uuring, milles osalesid haiglad üle maailma, näitas, et selle haiguse diagnoosimine ja ravi vajavad parendamist.
20.06.2024
#instituudist #uudis
Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi nõukogu valis 4. juuni koosolekul instituudi juhatajaks uuesti neuroloogia professor Pille Taba.
17.06.2024
#õppimine #esmakursuslane #uudis
Uuel õppeaastal algab juba viiendat aastat programm „Talendid Tartusse!“.
02.05.2024
#teadus #ühiskonnale #valdkonnast #uudis
Tänavu toimuvad arstiteaduskonna aastapäeva sündmused 10. ja 11. oktoobril. Kutsume kõiki huvilisi esitama teese arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverentsile hiljemalt 27. maiks 2024.
26.04.2024

Õppetöö

Täiendusõpe

Kliinikud ja keskused

Instituudi töökorralduslikeks üksusteks on 17 kliinikut, mis vastutavad õppe- ja teadustöö läbiviimise eest vastavatel kliinilistel erialadel, ning täienduskeskus, simulatsioonikeskus ja kliiniliste uuringute keskus.

Lisainfo

Projekt "Patsiendiohutuse hübriidõppekava: magistriõppe ja täienduskoolituse integreerimine Eestis ja Norras"

Aastatel 2019 kuni 2022 viidi ellu projekt "Patsiendiohutuse hübriidõppekava: magistriõppe ja täienduskoolituse integreerimine Eestis ja Norras" ("Hybrid curriculum in patient safety: integration of academic master’s education and continuous professional education in Estonia and in Norway").

Vaata projekti kohta lähemalt siit

Üritused

Üritusi ei ole