#ülikoolist #uudis
Dekaan Margus Lemberi pöördumine
29.12.2023
#juhtimine #uudis
1. jaanuaril 2024 asub Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekaanina ametisse professor Külli Kingo. Koos temaga alustavad valdkonnas tööd ka uued prodekaanid.
22.12.2023
#tunnustamine #uudis
12. detsembril autasustati 2023. aasta parimaid üliõpilaste teadustöid.
13.12.2023
#teadus #uudis
8. detsembril kell 12 toimub Tartu Ülikooli aulas Ludvig Puusepa nimelise Neuroloogide ja Neurokirurgide Seltsi talveseminar, kus ettekande peab maailmatasemel funktsionaalse kirurgia ekspert.
08.12.2023

Õppetöö

Täiendusõpe

Kliinikud ja keskused

Instituudi töökorralduslikeks üksusteks on 16 kliinikut ja kliinilise geneetika keskus, mis vastutavad õppe- ja teadustöö läbiviimise eest vastavatel kliinilistel erialadel, ning täienduskeskus ja kliiniliste uuringute keskus.

Lisainfo

Projekt "Patsiendiohutuse hübriidõppekava: magistriõppe ja täienduskoolituse integreerimine Eestis ja Norras"

Aastatel 2019 kuni 2022 viidi ellu projekt "Patsiendiohutuse hübriidõppekava: magistriõppe ja täienduskoolituse integreerimine Eestis ja Norras" ("Hybrid curriculum in patient safety: integration of academic master’s education and continuous professional education in Estonia and in Norway").

Vaata projekti kohta lähemalt siit