Skip to main content

Tehnoloogiainstituut

Nooruse 1
50411 Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST
+372 737 4800
info@tuit.ut.ee
Reet Kurg
direktor, molekulaarse biomeditsiini professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 5040
+372 5341 9189
Nooruse 1-426A
Veronika Zadin
materjalitehnoloogia professor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4877
Nooruse 1-317
Ülo Langel
molekulaarse biotehnoloogia professor 0,5 k
PhD (biokeemia)
Andres Merits
rakendusviroloogia professor
PhD (bioloogia)
+372 737 5007
Nooruse 1-423
Tanel Tenson
antimikroobsete ainete tehnoloogia professor, uurija-professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4844
Nooruse 1-425
Alvo Aabloo
polümeersete materjalide tehnoloogia professor
PhD (füüsika)
+372 737 5534
+372 507 8356 (4829)
Nooruse 1-318
Mart Loog
molekulaarse süsteemibioloogia professor
PhD (meditsiiniline ja füsioloogiline keemia)
www.synbio.ut.ee; www.woodbiotech.ee; www.erasynbio.ut.ee; www.gasfermtech.ee; www.looglab.com
517 5698 (4848)
Nooruse 1-406
Hannes Kollist
molekulaarse taimebioloogia professor
PhD (taimefüsioloogia)
+372 737 4814
Nooruse 1-315C
Margus Pooga
keemilise bioloogia professor
PhD (biokeemia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Mart Ustav
akadeemik, emeriitprofessor 0,89 k
knd (keemia)
+372 737 5047
Gholamreza Anbarjafari
masinnägemise professor 0,75 k
PhD (elektriinsener)
+372 737 4855
5886 5559
Nooruse 1-112
Ebe Merilo
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Nooruse 1-315A
Kaido Kurrikoff
molekulaarse biotehnoloogia kaasprofessor
PhD (neuroteadused)
+372 737 4871
Nooruse 1-503
Heiki Kasemägi
materjalitehnoloogia kaasprofessor, arvutitehnika bakalaureuse-ja magistriõppekava programmijuht, arvutitehnika ja robootika magistriõppekava programmijuht
PhD (tahkisefüüsika)
+372 737 4834
Nooruse 1-319
Eva Žusinaite
viroloogia kaasprofessor
dr. med. (arstiteadus)
+372 737 4881
Nooruse 1-404
Karl Kruusamäe
robootika kaasprofessor
PhD (füüsika)
+372 5886 3299
Nooruse 1-317
Ilme Liblikas
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
Nooruse 1-535
Alla Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-403
Niilo Kaldalu
molekulaarbioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
Nooruse 1-401
Tarmo Tamm
materjaliteaduse kaasprofessor
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4833
Nooruse 1-328
Veljo Kisand
molekulaarse ökoloogia kaasprofessor
PhD (hüdrobioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Ülo Maiväli
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Lauri Vares
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
+372 737 4808
Nooruse 1-535
Taavi Lehto
molekulaarse biomeditsiini kaasprofessor 0,8 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Indrek Must
pehme robootika kaasprofessor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4832
Nooruse 1-332
Yuh-Shuh Wang
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (metsa molekulaargeneetika ja biotehnoloogia)
Nooruse 1-315B
Marko Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
+372 737 4880
Nooruse 1-403
Ivar Ilves
biomeditsiini kaasprofessor
PhD (viroloogia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Ene Ustav
geenitehnoloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4815
Nooruse 1-426A
Arvi Jõers
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (rakubioloogia)
+372 737 5041
Nooruse 1-146
Ilona Faustova
molekulaarbioloogia kaasprofessor, biotehnika magistrikava programmijuht, loodusteadused ja tehnoloogia bak. õppekava programmijuht
PhD (keemia)
+372 5391 1270 (7270
Nooruse 1-424, Nooruse 1-424
Hanna Hõrak
molekulaarse taimefüsioloogia kaasprofessor
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Alan Henry Tkaczyk
tehnikateaduse kaasprofessor
PhD (masinaehitus)
+372 737 6523
Vasili Hauryliuk
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor 0,2 k
PhD (molekulaarbioloogia)
Veiko Vunder
robotitehnoloogia lektor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Iryna Barba
külalislektor
PhD (telekommunikatsioonisüsteemid ja -võrgud)
Margus Rosin
arvutitehnika nooremlektor 0,5 k
MSc (infotehnoloogia)
+372 514 6160
Renno Raudmäe
robotitehnoloogia nooremlektor
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-317
Janno Torop
materjaliteaduse teadur
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Nooruse 1-318
Piret Arukuusk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Nooruse 1-517
Urmas Johanson
materjaliteaduse teadur
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4832
Nooruse 1-324
Ingmar Tulva
taimefüsioloogia teadur 0,25 k
MSc (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Ervin Valk
molekulaarbioloogia teadur
MSc (molekulaardiagnostika)
+372 737 4849
Nooruse 1-424
Oleg Košik
süsteemibioloogia teadur
PhD (matemaatika)
Nooruse 1-405
Marta Putrinš
biomeditsiini teadur
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4846
Nooruse 1-401
Ly Porosk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Tõnis Lehto
molekulaarse biomeditsiini teadur
PhD (neurokeemia koos molekulaarse neurobioloogiaga)
Liina Jakobson
molekulaarse taimebioloogia teadur 0,4 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Villu Kasari
mikrobioloogia külalisteadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Kai Rausalu
viroloogia teadur 0,71 k
MSc (molekulaardiagnostika)
Nooruse 1-404
Livia Matt
orgaanilise keemia teadur
PhD (bioaktiivsete ainete tehnoloogia)
Nooruse 1-535
Helen Tammert
molekulaarse ökoloogia teadur 0,1 k
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Peeter Laas
molekulaarse ökoloogia teadur
PhD (geenitehnoloogia)
Rait Kivi
molekulaarse süsteemibioloogia teadur 0,2 k
PhD (keemia)
+372 737 4849
Nooruse 1-424
Toomas Mets
molekulaarse mikrobioloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Arto Pulk
struktuuribioloogia teadur
PhD (transgeenne tehnoloogia)
Margit Mutso
biomeditsiinitehnoloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Chung-Yueh Yeh
taimebioloogia nooremteadur 0,5 k
MSc (Institute of Plant Biology)
Ingrid Rebane
materjaliteaduse nooremteadur 0,3 k
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-331
Martin Kala
tehnoloogia nooremteadur 0,38 k
MSc (geenitehnoloogia)
Olavi Reinsalu
biomeditsiinitehnoloogia nooremteadur 0,4 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-436
Ivana Kerkez
mikrobioloogia nooremteadur 0,2 k
MSc (molekulaarbioloogia ja füsioloogia)
Egon Meigas
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Jaanika Unt
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Ailar Omler
viroloogia nooremteadur 0,88 k
MSc (geenitehnoloogia)
Laura Sandra Lello
viroloogia nooremteadur 0,69 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-435
Mart Ernits
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (nanobiotehnoloogia)
Kadri-Ann Valdur
tehnoloogia nooremteadur 0,7 k
MSc (materjaliteadus ja tehnoloogia)
Nooruse 1-332
Ankit Kumar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (Genetics and Plant Breeding)
Krõõt Arbo
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Jaanus Kalde
tehnoloogia nooremteadur
MSc (arvutitehnika)
Nooruse 1-110
Marie Vihmar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Nooruse 1-332
Henri Ingelman
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduskeemia ja biotehnoloogia)
Ismail Sarigül
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduslik mõõteteadus)
Kadir Aktas
masinõppe nooremteadur 0,3 k
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Rauno Sedrik
polümeeride keemia nooremteadur 0,1 k
MSc (materjaliteadus)
Helen Parik
taimebioloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Liane Viru
bioohutuse tuumiklabori administratiivjuhataja
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Mart Parve
tehisintellektiteenuste tootejuht
MSc (International Business Economics and Management)
Narva mnt 18-2022
D Scott Bottoms
fermentatsiooni tehnoloogiate peaspetsialist
MSc (bakterioloogia)
Mariana Kukk
Delta X koordinaator ja kommunikatsioonijuht 0,5 k
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 737 6360
Narva mnt 18-4106
Heilo Altin
haridusrobootika juhtivspetsialist
MSc (infotehnoloogia)
Aune Tamm
IMS labori administratiivjuht
+372 737 4824
+372 5611 0633 (4824
Nooruse 1-330
Merilin Saarma
proteoomika tuumiklabori spetsialist
MSc (bioloogia)
Nooruse 1-532
Teet Tilk
elektroonika spetsialist
MSc (arvutitehnika)
+372 737 4831
Nooruse 1-105
Rain Eric Haamer
virtuaalreaalsuse spetsialist
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-114
Eveli Otsing
molekulaarse ökoloogia spetsialist
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Mark Lütter
3D modelleerimise ja graafika spetsialist 0,5 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Teve Rajamets
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
+372 737 4840
5624 9014
Kristel Panksep
molekulaarse diagnostika spetsialist
MSc (rakendushüdrobioloogia)
Laivi Karu
koordinaator 0,8 k
+372 737 4830
Narva mnt 18-3051
Anett Toom
projekti assistent
+372 737 4824
+372 5310 1633
Nooruse 1-330
Fred Väärtnõu
biomeditsiinitehnoloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Sandra Koit
rakendusviroloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Liina Katherine Viikmaa
õppekorralduse spetsialist
+372 737 4882
Nooruse 1-149
Anneli Schön
õppekorralduse spetsialist
+372 737 5043
Nooruse 1-149
Faiza Summer
materjalitehnoloogia spetsialist 0,75 k
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Egils Avots
masinnägemise insener
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Rauno Unt
tootmisdisaini ja robootika haridusprogrammi assistent
Aare Abroi
bioinformaatika spetsialist
PhD (molekulaarbioloogia)
Inge Tera
koordinaator
MBA (ärijuhtimine (juhtimine ja turundus))
+372 737 4829
Narva mnt 18-3051
Mari Linsi
kliiniliste uuringute spetsialist 0,5 k
MSc (proviisor)
Christina Mürk
analüütika spetsialist 0,8 k
MSc (heitmete tehnoloogia)
+372 737 6648
Kadi-Anne Nadel
biofarmatseutiliste analüüside spetsialist
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-532
Anett Puskar
molekulaarbioloogia spetsialist 0,1 k
MSc (biomeditsiin)
Kaija Põhako-Esko
materjalide keemia kaasprofessor (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Age Utt
viroloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Anna-Liisa Peikolainen
materjalitehnoloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Anneli Samel
tehnoloogia nooremteadur (tööleping peatatud) 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Diana Pilvar
proteoomika meetodiarenduse spetsialist (tööleping peatatud)
MSc (geenitehnoloogia)
Viia Kõiv
molekulaarse mikrobioloogia spetsialist (tööleping peatatud)
Reet Kurg
direktor, molekulaarse biomeditsiini professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 5040
+372 5341 9189
Nooruse 1-426A
Veronika Zadin
materjalitehnoloogia professor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4877
Nooruse 1-317
Ülo Langel
molekulaarse biotehnoloogia professor 0,5 k
PhD (biokeemia)
Andres Merits
rakendusviroloogia professor
PhD (bioloogia)
+372 737 5007
Nooruse 1-423
Tanel Tenson
antimikroobsete ainete tehnoloogia professor, uurija-professor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4844
Nooruse 1-425
Alvo Aabloo
polümeersete materjalide tehnoloogia professor
PhD (füüsika)
+372 737 5534
+372 507 8356 (4829)
Nooruse 1-318
Mart Loog
molekulaarse süsteemibioloogia professor
PhD (meditsiiniline ja füsioloogiline keemia)
www.synbio.ut.ee; www.woodbiotech.ee; www.erasynbio.ut.ee; www.gasfermtech.ee; www.looglab.com
517 5698 (4848)
Nooruse 1-406
Hannes Kollist
molekulaarse taimebioloogia professor
PhD (taimefüsioloogia)
+372 737 4814
Nooruse 1-315C
Margus Pooga
keemilise bioloogia professor
PhD (biokeemia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Mart Ustav
akadeemik, emeriitprofessor 0,89 k
knd (keemia)
+372 737 5047
Gholamreza Anbarjafari
masinnägemise professor 0,75 k
PhD (elektriinsener)
+372 737 4855
5886 5559
Nooruse 1-112
Ebe Merilo
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Nooruse 1-315A
Kaido Kurrikoff
molekulaarse biotehnoloogia kaasprofessor
PhD (neuroteadused)
+372 737 4871
Nooruse 1-503
Heiki Kasemägi
materjalitehnoloogia kaasprofessor, arvutitehnika bakalaureuse-ja magistriõppekava programmijuht, arvutitehnika ja robootika magistriõppekava programmijuht
PhD (tahkisefüüsika)
+372 737 4834
Nooruse 1-319
Eva Žusinaite
viroloogia kaasprofessor
dr. med. (arstiteadus)
+372 737 4881
Nooruse 1-404
Karl Kruusamäe
robootika kaasprofessor
PhD (füüsika)
+372 5886 3299
Nooruse 1-317
Ilme Liblikas
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
Nooruse 1-535
Alla Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-403
Niilo Kaldalu
molekulaarbioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
Nooruse 1-401
Tarmo Tamm
materjaliteaduse kaasprofessor
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4833
Nooruse 1-328
Veljo Kisand
molekulaarse ökoloogia kaasprofessor
PhD (hüdrobioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Ülo Maiväli
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4818
Nooruse 1-137
Lauri Vares
orgaanilise keemia kaasprofessor
PhD (orgaaniline keemia)
+372 737 4808
Nooruse 1-535
Taavi Lehto
molekulaarse biomeditsiini kaasprofessor 0,8 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Indrek Must
pehme robootika kaasprofessor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
+372 737 4832
Nooruse 1-332
Yuh-Shuh Wang
taimebioloogia kaasprofessor
PhD (metsa molekulaargeneetika ja biotehnoloogia)
Nooruse 1-315B
Marko Piirsoo
molekulaarviroloogia kaasprofessor
PhD (geenitehnoloogia)
+372 737 4880
Nooruse 1-403
Ivar Ilves
biomeditsiini kaasprofessor
PhD (viroloogia)
+372 737 4836
Nooruse 1-300
Ene Ustav
geenitehnoloogia kaasprofessor
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4815
Nooruse 1-426A
Arvi Jõers
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor
PhD (rakubioloogia)
+372 737 5041
Nooruse 1-146
Ilona Faustova
molekulaarbioloogia kaasprofessor, biotehnika magistrikava programmijuht, loodusteadused ja tehnoloogia bak. õppekava programmijuht
PhD (keemia)
+372 5391 1270 (7270
Nooruse 1-424, Nooruse 1-424
Hanna Hõrak
molekulaarse taimefüsioloogia kaasprofessor
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Alan Henry Tkaczyk
tehnikateaduse kaasprofessor
PhD (masinaehitus)
+372 737 6523
Vasili Hauryliuk
molekulaarse mikrobioloogia kaasprofessor 0,2 k
PhD (molekulaarbioloogia)
Veiko Vunder
robotitehnoloogia lektor
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Iryna Barba
külalislektor
PhD (telekommunikatsioonisüsteemid ja -võrgud)
Margus Rosin
arvutitehnika nooremlektor 0,5 k
MSc (infotehnoloogia)
+372 514 6160
Renno Raudmäe
robotitehnoloogia nooremlektor
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-317
Janno Torop
materjaliteaduse teadur
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Nooruse 1-318
Piret Arukuusk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Nooruse 1-517
Urmas Johanson
materjaliteaduse teadur
PhD (anorgaaniline keemia)
+372 737 4832
Nooruse 1-324
Ingmar Tulva
taimefüsioloogia teadur 0,25 k
MSc (taimeökoloogia ja ökofüsioloogia)
Ervin Valk
molekulaarbioloogia teadur
MSc (molekulaardiagnostika)
+372 737 4849
Nooruse 1-424
Oleg Košik
süsteemibioloogia teadur
PhD (matemaatika)
Nooruse 1-405
Marta Putrinš
biomeditsiini teadur
PhD (molekulaarbioloogia)
+372 737 4846
Nooruse 1-401
Ly Porosk
peptiidikeemia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
+372 737 4866
Tõnis Lehto
molekulaarse biomeditsiini teadur
PhD (neurokeemia koos molekulaarse neurobioloogiaga)
Liina Jakobson
molekulaarse taimebioloogia teadur 0,4 k
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Villu Kasari
mikrobioloogia külalisteadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Kai Rausalu
viroloogia teadur 0,71 k
MSc (molekulaardiagnostika)
Nooruse 1-404
Livia Matt
orgaanilise keemia teadur
PhD (bioaktiivsete ainete tehnoloogia)
Nooruse 1-535
Helen Tammert
molekulaarse ökoloogia teadur 0,1 k
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Peeter Laas
molekulaarse ökoloogia teadur
PhD (geenitehnoloogia)
Rait Kivi
molekulaarse süsteemibioloogia teadur 0,2 k
PhD (keemia)
+372 737 4849
Nooruse 1-424
Toomas Mets
molekulaarse mikrobioloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Arto Pulk
struktuuribioloogia teadur
PhD (transgeenne tehnoloogia)
Margit Mutso
biomeditsiinitehnoloogia teadur
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Chung-Yueh Yeh
taimebioloogia nooremteadur 0,5 k
MSc (Institute of Plant Biology)
Ingrid Rebane
materjaliteaduse nooremteadur 0,3 k
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-331
Martin Kala
tehnoloogia nooremteadur 0,38 k
MSc (geenitehnoloogia)
Olavi Reinsalu
biomeditsiinitehnoloogia nooremteadur 0,4 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-436
Ivana Kerkez
mikrobioloogia nooremteadur 0,2 k
MSc (molekulaarbioloogia ja füsioloogia)
Egon Meigas
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Jaanika Unt
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Ailar Omler
viroloogia nooremteadur 0,88 k
MSc (geenitehnoloogia)
Laura Sandra Lello
viroloogia nooremteadur 0,69 k
MSc (geenitehnoloogia)
Nooruse 1-435
Mart Ernits
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (nanobiotehnoloogia)
Kadri-Ann Valdur
tehnoloogia nooremteadur 0,7 k
MSc (materjaliteadus ja tehnoloogia)
Nooruse 1-332
Ankit Kumar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (Genetics and Plant Breeding)
Krõõt Arbo
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Jaanus Kalde
tehnoloogia nooremteadur
MSc (arvutitehnika)
Nooruse 1-110
Marie Vihmar
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Nooruse 1-332
Henri Ingelman
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduskeemia ja biotehnoloogia)
Ismail Sarigül
tehnoloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (rakenduslik mõõteteadus)
Kadir Aktas
masinõppe nooremteadur 0,3 k
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Rauno Sedrik
polümeeride keemia nooremteadur 0,1 k
MSc (materjaliteadus)
Helen Parik
taimebioloogia nooremteadur 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Liane Viru
bioohutuse tuumiklabori administratiivjuhataja
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Mart Parve
tehisintellektiteenuste tootejuht
MSc (International Business Economics and Management)
Narva mnt 18-2022
D Scott Bottoms
fermentatsiooni tehnoloogiate peaspetsialist
MSc (bakterioloogia)
Mariana Kukk
Delta X koordinaator ja kommunikatsioonijuht 0,5 k
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 737 6360
Narva mnt 18-4106
Heilo Altin
haridusrobootika juhtivspetsialist
MSc (infotehnoloogia)
Aune Tamm
IMS labori administratiivjuht
+372 737 4824
+372 5611 0633 (4824
Nooruse 1-330
Merilin Saarma
proteoomika tuumiklabori spetsialist
MSc (bioloogia)
Nooruse 1-532
Teet Tilk
elektroonika spetsialist
MSc (arvutitehnika)
+372 737 4831
Nooruse 1-105
Rain Eric Haamer
virtuaalreaalsuse spetsialist
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Nooruse 1-114
Eveli Otsing
molekulaarse ökoloogia spetsialist
PhD (botaanika ja mükoloogia)
Mark Lütter
3D modelleerimise ja graafika spetsialist 0,5 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Teve Rajamets
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
+372 737 4840
5624 9014
Kristel Panksep
molekulaarse diagnostika spetsialist
MSc (rakendushüdrobioloogia)
Laivi Karu
koordinaator 0,8 k
+372 737 4830
Narva mnt 18-3051
Anett Toom
projekti assistent
+372 737 4824
+372 5310 1633
Nooruse 1-330
Fred Väärtnõu
biomeditsiinitehnoloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Sandra Koit
rakendusviroloogia spetsialist
MSc (molekulaar- ja rakubioloogia)
Liina Katherine Viikmaa
õppekorralduse spetsialist
+372 737 4882
Nooruse 1-149
Anneli Schön
õppekorralduse spetsialist
+372 737 5043
Nooruse 1-149
Faiza Summer
materjalitehnoloogia spetsialist 0,75 k
PhD (füüsikaline infotehnoloogia)
Egils Avots
masinnägemise insener
MSc (arvutitehnika ja robootika)
Rauno Unt
tootmisdisaini ja robootika haridusprogrammi assistent
Aare Abroi
bioinformaatika spetsialist
PhD (molekulaarbioloogia)
Inge Tera
koordinaator
MBA (ärijuhtimine (juhtimine ja turundus))
+372 737 4829
Narva mnt 18-3051
Mari Linsi
kliiniliste uuringute spetsialist 0,5 k
MSc (proviisor)
Christina Mürk
analüütika spetsialist 0,8 k
MSc (heitmete tehnoloogia)
+372 737 6648
Kadi-Anne Nadel
biofarmatseutiliste analüüside spetsialist
MSc (materjaliteadus)
Nooruse 1-532
Anett Puskar
molekulaarbioloogia spetsialist 0,1 k
MSc (biomeditsiin)
Kaija Põhako-Esko
materjalide keemia kaasprofessor (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Age Utt
viroloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (biomeditsiini tehnoloogia)
Anna-Liisa Peikolainen
materjalitehnoloogia teadur (tööleping peatatud)
PhD (keemia)
Anneli Samel
tehnoloogia nooremteadur (tööleping peatatud) 0,3 k
MSc (geenitehnoloogia)
Diana Pilvar
proteoomika meetodiarenduse spetsialist (tööleping peatatud)
MSc (geenitehnoloogia)
Viia Kõiv
molekulaarse mikrobioloogia spetsialist (tööleping peatatud)