#õppimine #esmakursuslane #uudis
Uuel õppeaastal juba viiendat aastat järjest programm „Talendid Tartusse!“.
#teadus #ühiskonnale #valdkonnast #uudis
Tänavu toimuvad arstiteaduskonna aastapäeva sündmused 10. ja 11. oktoobril. Kutsume kõiki huvilisi esitama teese arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverentsile hiljemalt 27. maiks 2024.
#teadus #uudis
Tartu Ülikooli hematoloogia-onkoloogia kliiniku teaduslaboris leiti uurimistöö tulemusena järgmine ravimikandidaat, mis võib osutuda tõhusaks glioblastoomi vastu.
#teadus #uudis
Tartu Ülikoolis kaitstud doktoritöö näitas, et rasedusaegne bakteriaalne infektsioon on oluline riskitegur ajukahjustuse tekkimisel nii enneaegselt kui õigeaegselt sündinud lastel.

Õppetöö

Täiendusõpe

Kliinikud ja keskused

Instituudi töökorralduslikeks üksusteks on 17 kliinikut, mis vastutavad õppe- ja teadustöö läbiviimise eest vastavatel kliinilistel erialadel, ning täienduskeskus, simulatsioonikeskus ja kliiniliste uuringute keskus.

Lisainfo

Projekt "Patsiendiohutuse hübriidõppekava: magistriõppe ja täienduskoolituse integreerimine Eestis ja Norras"

Aastatel 2019 kuni 2022 viidi ellu projekt "Patsiendiohutuse hübriidõppekava: magistriõppe ja täienduskoolituse integreerimine Eestis ja Norras" ("Hybrid curriculum in patient safety: integration of academic master’s education and continuous professional education in Estonia and in Norway").

Vaata projekti kohta lähemalt siit