Laste silmade ja nägemise kontroll

Uuendatud juunis 2023!

7.01.-13.12.24 Lapse tervise jälgimise juhend: Laste silmade ja nägemise kontroll

Kuraator: dr Mari Levin, kaasprofessor Eve Unt

Maht: 4 täienduspunkti

Toimumise koht: e-kursus

Sihtgrupp: perearstid, pereõed

Hind: 25 EUR

E-koolitusel käsitletakse vastavalt uuele lapse tervise jälgimise juhendile imiku silmade ja nägemise kontrolli, sh kuidas hinnata silmade punast refleksi, ning 3-aastaste ja 6-7-aastaste laste silmade ja nägemise kontrolli perearstikeskustes. Kursusega saab iga osavõtja liituda temale sobival ajal kuni 14. detsembrini ning läbida kursuse talle sobivas tempos. E-koolitusel osalemiseks vajalik info edastatakse registreerunutele e-kirja teel.

Registreeru

Kardioloogia kursus

TÜ kliinilinse meditsiini instituudi täienduskursus kardioloogiast

Kardiopulmonaalse taastusravi kursus