Lapse tervise jälgimise juhend: Imikute ja väikelaste toitmine

Toimumise aeg: 7.01.-13.12.24

Kuraator: dr Lembi Põlder, vanemarst-õppejõud dr. Oivi Uibo, kaasprofessor Eve Unt

Maht: 8 täienduspunkti

Toimumise koht: e-kursus

Sihtgrupp: perearstid, pereõed

Hind: 25 EUR

Koolitus „Imikute ja väikelaste toitmine" põhineb uuendatud ravijuhendil „Lapse tervise jälgimise juhend (RJ-Z/29.1-2019)“. E-kursusel käsitletakse imikute ja väikelaste toitmist vastavalt lapse tervise jälgimise juhendi soovitustele. Kursusele saab iga osavõtja registreeruda temale sobival ajal kuni 14.detsembrini ning läbida kursuse talle sobivas tempos. E-koolitusel osalemiseks vajalik info edastatakse registreerunutele e-kirja teel.

REGISTREERU

Kardioloogia kursus

TÜ kliinilinse meditsiini instituudi täienduskursus kardioloogiast

Kardiopulmonaalse taastusravi kursus