Kaela- ja õlavöötme valude praktilise uurimise võtted

Eriformaat, praktiline koolitus.

Praktiliseks harjutamiseks on soovitav panna selga mugav riietus, võimalusel spordisärk või varrukateta T-särk.

Toimumise aeg: 21.02.23 kl 14.00 - 17.30

Kuraator ja läbiviija:

Eetu Hopeapuu, MSc, PT, DOMT, RMT

Eetu Hopeapuul on spordimeditsiini magistrikraad, füsioteraapia bakalaureusekraad ja osteopaatilise manuaalteraapia diplom. Ta on õppinud Soomes, Hollandis ja Eestis. Käesolevalt on ta ortopeedia osteopaatia instituudi (Helsingi, Soome) osteopaatia õppekava eestvedaja ja Tartu Ülikooli viienda kursuse arstiteaduse üliõpilane.

Toimumise koht: Tartu, Puusepa 1a, ruum 3055

Osalejate piirarv: 12-16 osalejat

Hind: 95 EUR

Sihtgrupp: perearstid, üldarstid, pereõed, kõikide erialade arst-residendid, füsioterapeudid

REGISTREERUMINE

Eesmärk:

Kaela- ja õlavöötme valud on levinud luu- ja lihaskonna vaevused, mis võivad alata juba noores eas ning sageneda inimese vanusega. Antud kursusel käsitletakse kaela- ja õlavöötme piirkonna valude peamisi põhjusi ja nende diagnostikat. Kursusel on suur rõhk praktiliselt harjutamisel kaasõppijate vahel.

Õpiväljundid:

Kursuse läbinud oskavad anamneesi, palpeerimise ja kliiniliste testide abil eristada mittetraumaatilisi kaela- ja õlavöötme probleeme, mis võivad tuleneda närvi-, lihas- ja/või liigespatoloogiatest.

REGISTREERUMINE