10.11.22 Kaelavalu ja/või kä(t)evaluga patsiendi tõenduspõhine käsitlus (vene keeles Jõhvi)

Kaelavalu ja/või kä(t)evaluga patsiendi tõenduspõhine käsitlus (vene keeles)

Kuraator: dr Ando Vaher (neurokirurgia)

Maht: 7 täienduspunkti Toimumise koht: Jõhvi

Sihtgrupp: perearstid, pereõed jt

Hind: 95 EUR

Kursus on illustreeritud haigusjuhtudega, püüab vältida mitmetimõistmist, annab praktilisi oskusi haige kliiniliseks uurimiseks ja ravimiseks ning teadmisi potentsiaalselt raskete patoloogiate diagnoosimiseks ning ravile suunamiseks.

KAVA:

10.00-12.00 Kaelavaluga haige tõenduspõhine käsitlus ambulatoorses praktikas 12.15-13.45 Kaelavalu „visualiseerimine“-miks, mida ja kuidas uurida?

14.00-15.00 Haigusjuhud

Kursus ei toimu!

Reumatoloogia päevaprobleeme XXIV (ainult reumatoloogidele)

TÜ KMI täienduskeskuse koolitus Reumatoloogia päevaprobleeme XXIV (ainult reumatoloogidele)