Kopsuhaiguste kaasajastatud käsitlus uute ravijuhiste valguses

Kursuse kuraatorid: prof. Alan Altraja, TÜ Kopsukliinik; kaasprof. Tanel Laisaar, Tartu Ülikooli Kopsukliinik;

Toimumisaeg: Tartus 17.-18.04.2023 (E-T), soovitavalt L. Puusepa 8 või võrguülekandes; kursus on kahepäevane, kogumaht 15 akadeemilist tundi.

Hind: 194 EUR

Soovitatav sihtgrupp: üldarstid, perearstid, kopsuarstid ja teiste sisemeditsiiniliste ja sisemeditsiinilistele lähedaste erialade arstid, samuti muude siduserialade arstid ja erinevate erialade residendid.

Annotatsioon:

Pakume värskeid interpretatsioone mitmetele erinevatele kopsu- ja rindkerehaigustele viimastel aastatel ilmunud diagnostika- ja ravijuhiste valguses. Vaatluse alla tuleb valik levinumaid, kuid ka vähemlevinud kopsu- ja rindkerehaiguste rühmi, millel on piisav tähtsus tervishoiutöötajate igapäevatööd, kuid ka rahvatervist üldisemalt silmas pidades. Pakutav teave ulatub vajalikest teadmistest haiguste varasest avastamisest erinevate ravivõimaluste ning ravilogistika tutvustamiseni.

Õpiväljundid. Kursuse läbinu:

1. omab ülevaadet tähtsamate, aga ka hiljuti avardunud ravivõimalustega kopsu- ja rindkerehaiguste varasest avastamisest, diagnoosimise käigust ja ravivõimalustest värskete käsitlusjuhiste valguses

2. oskab interpreteerida käsitlusjuhistes soovitatut, sealh. Eesti kohalikes tingimustes

 

#täiendusõpe

Täiskasvanu allergia: diagnostika ja ravi

Täiskasvanu allergia: diagnostika ja ravi
#täiendusõpe

Kliinilise õpetamise baaskursus

Kliinilise õpetamise baaskursus, residentide juhendajate koolitus
#täiendusõpe

Kaasaegne kroonilise valu interdistsiplinaarne käsitlus

Kaasaegne kroonilise valu interdistsiplinaarne käsitlus