13.09.22-10.10.22 REDCap veebipõhised andmebaasid kliiniliste uuringute andmete kogumiseks (veebikursus)

Kursus on mõeldud kliiniliste ja akadeemiliste teadusuuringute tegijatele (doktorandid, teadlased, arstid, uuringuõed jt.)

Õppejõud: Aigar Ottas (aigar.ottas@ut.ee)

Hind: 75 EUR

Maht: 23 tundi

Kursuse on loodud kliiniliste ja akadeemiliste teadusuuringute tegijatele eesmärgiga omandada teadmised REDCap veebipõhisest tarkvarast teadusuuringu andmebaasi loomiseks ning andmete kogumiseks ja haldamiseks. Kursusel käsitletavad teemad: Sissejuhatus REDCap tarkvarasse – mis on REDCap ja milleks seda kasutatakse Esimese andmebaasi loomine samm-sammult Uue andmebaasi iseseisev loomine, kolleegi lisamine projekti Andmebaasi täiendamine, küsitluste vormistamine ja väljasaatmine Lisafunktsioonidega tutvumine – mida REDCap veel võimaldab, andmete eksportimine, importimine.

REGISTREERU

Reumatoloogia päevaprobleeme XXIV (ainult reumatoloogidele)

TÜ KMI täienduskeskuse koolitus Reumatoloogia päevaprobleeme XXIV (ainult reumatoloogidele)

Proktoloogiline haige