10.05.22 Balint-grupp arstidele

Toimumise koht: veebikursus, kell 15.00 - 16.30

Sihtgrupp: arstid

Hind: 15 EUR

Patsientide ärevus, viha, suitsiidimõtted, probleemide kroonilisus, kordumine ja aeglane taandumine on rasked olukorrad igas ravisuhtes. Sageli tunnevad ennast siis väsinult/ärevalt/ülekoormatult ka tervishoiutöötajad. Kuidas arstina toime tulla, kuidas vältida läbipõlemist ja stressi, jääda ise terveks - on kindlasti küsimused, mis käinud läbi nii mõnegi arsti peast. Abiks on siin supervisioon, mis arendab refleksioonioskust. Antud kursusel õpitakse Balint-grupi metoodikat, mis on üks arsti patsiendi suhte uurimise võtteid.

Õpiväljundid:

Koolituse läbimise järgselt osaleja:

• on teadlik Balint-grupi metoodikast ja kasutamise võimalustest;
  • tunneb ära enda jaoks emotsionaalselt rasked olukorrad suhtlemisel patsientidega;
  • on harjutanud refleksioonivõtteid

REGISTREERU

TÜ KMI täienduskeskus: https://kliinilinemeditsiin.ut.ee/taiendusope

Suuõõne, näo ja kaela piirkonna infektsioonid näo ja lõualuukirurgi pilgu läbi