Kardiaalse riski hindamine võistlussporti alustavatel lastel

Koolitus on mõeldud ravijuhendi Lapse tervise jälgimise juhend rakendamiseks

Toimumise aeg: 7.01.-13.12.24

Kuraator: dr Tiiu Jalas, kaasprofessor Eve Unt

Maht: 4 täienduspunkti

Toimumise koht: e-kursus

Sihtgrupp: perearstid

Hind: 25 EUR

E-kursusel käsitletakse, miks ja millistel lastel äkksurma riski hindamine on vajalik ja kuidas seda hinnatakse. Koolitusel käsitletakse äkksurma riski sõeltestimiseks kasutatavat AHA küsimustikku, EKG tegemise põhimõtteid lastel, äkksurma riskile viitavad muutuseid laste EKGs. Koolitus põhineb uue lapse tervise jälgimise juhendi soovitustel. Kursusele saab iga osavõtja registreeruda temale sobival ajal kuni 14. detsembrini ning läbida kursuse talle sobivas tempos. E-koolitusel osalemiseks vajalik info edastatakse registreerunutele e-kirja teel.

REGISTREERU

Kardioloogia kursus

TÜ kliinilinse meditsiini instituudi täienduskursus kardioloogiast

Kardiopulmonaalse taastusravi kursus