Salzburgi täiendusseminaride stipendiaadid | Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituut

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

Salzburgi täiendusseminaride stipendiaadid

 

 

Stipendiaadid 2016

   

Pediatric Anesthesiology & Critical Care Medicine

10.01.-16.01.2016

Mait Alanurm

Rehabilitation Medicine

31.01.-06.02.2016

Kerli Mutle

Neurology

28.02.-05.03.2016

Katrin Sonn

Developing Community Mental Health: Global Perspectives

20.03.-26.03.2016

Zsolt Bugarszki

Family Medicine

10.04.-16.04.2016

Laura Prett

Ophthalmology

17.04.-23.04.2016

Margarita Rebrov

Pediatric Gastroenterology

24.04.-30.04.2016

Kärt Simre

Oncology A: Breast and Gynecologic Cancers

01.05.-07.05.2016

Merje Jürisson-Pors

Oncology A: Breast and Gynecologic Cancers

01.05.-07.05.2016

Irina Kerna

Otolaryngology

08.05.-14.05.2016

Risto Vaikjärv

Diabetes

15.05.-21.05.2016

Ulvi Merendi

Maternal & Infant Health

22.05.-28.05.2016

Valeria Angioni

Bone & Joint Surgery

05.06.-11.06.2016

Paul-Sander Vahi

Psychiatry

12.06.-18.06.2016

Triin Arbo

Anesthesiology

19.06.-25.06.2016

Villem Nigu

ESU Master Class in Urology

26.06.-02.07.2016

Dmitri Korotõtš

Cardiac Surgery

03.07.-09.07.2016

Jaagup Truusalu

OB/GYN Reproductive Medicine

10.07.-16.07.2016

Külli Erlang

Internal Medicine

17.07.-23.07.2016

Kati Karberg

Pediatric Orthopedics

28.08.-03.09.2016

Ave Aava

Pediatric Orthopedics

28.08.-03.09.2016

Jana Kritt

Pathology

04.09.-10.09.2016

Kristina Tõnismae

Medical Education

11.09.-17.09.2016

Juri Oganjan

Surgery

18.09.-24.09.2016

Taavi Põdramagi

Diagnostic Imaging

02.10.-08.10.2016

Natalja Igumenova

Diagnostic Imaging

02.10.-08.10.2016

Anu Salujarv

Pediatric Emergency Medicine

09.10.-15.10.2016

Gerda Grossthal

Cardiology

16.10.-22.10.2016

Kris Lutter

Pediatric Pulmonology

30.10.-05.11.2016

Kadri Muoni

Pediatric Neurology

13.11.-19.11.2016

Kadre Saare

Oncology B: Uro-Oncology

04.12.-10.12.2016

Anu Planken

 

Stipendiaadid 2015

   

Pediatric Radiology

04.01.-10.01.2015

Merli Ilves

Trauma & Emergency Surgery

11.01.-17.01.2015

Karl-Gunnar Isand

Temporal Bone Surgery

18.01.-24.01.2015

Erik Luht

Bone and Joint Surgery

15.02.-21.02.2015

Villem Teder

Neurology

01.03.-07.03.2015

Marju Herodes

Ophthalmology

22.03.-28.03.2015

Kalev Noupuu

Anesthesiology

05.04.-11.04.2015

Marrit Paama

Neonatology

12.04.-18.04.2015

Anu Barenson

Applied Clinical Research

19.04.-25.04.2015

Toomas Marandi

Otolaryngology

26.04.-02.05.2015

Maile Keskpaik

Pathology

10.05.-16.05.2015

Kristina Tonismae

Maternal & Infant Health

17.05.-23.05.2015

Annela Mots

Infectious Diseases

24.05.-30.05.2015

Kristel Paro

Behavioral Pediatrics & Child Development

31.05.-06.06.2015

Stella Lilles

General Pediatrics

07.06.-13.06.2015

Kärt Simre

Rehabilitation Medicine

14.06.-20.06.2015

Helena Gapeyeva

Oncology A: Hematologic Malignancies

21.06.-27.06.2015

Mariken Ross

OB/GYN

28.06.-04.07.2015

Svetlana Kuznetsova

ESU Master Class in Urology

05.07.-11.07.2015

Mihhail Zarkovski

Dermatology

12.07.-18.07.2015

Ama Lehtmets

Internal Medicine

19.07.-25.07.2015

Merike Toomik

Family Medicine

30.08.-05.09.2015

Piret Rospu

Neurosurgery

13.09.-19.09.2015

Artur Vetkas

Medical Education

04.10.-10.10.2015

Marje Oona

Cardiology

11.10.-17.10.2015

Martin Serg

Psychiatry

18.10.-24.10.2015

Varje Sommerhage

Diagnostic Imaging

08.11.-14.11.2015

Hille Vahur

Oncology B: Soft Tissue, Bone, and Skin Malignancies

06.12.-12.12.2015

Rille Pihlak

Diabetes

13.12.-19.12.2015

Mart Roosimaa

 

Stipendiaadid 2014

   

Coordinator Meeting 2014

20.01.-23.01.2014

Marika Rosenthal

Pediatric Allergy & Immunology

02.02.-08.02.2014

Krista Ress

Medical Leadership

09.02.-15.02.2014

Siim Schneider

IPCI A - Palliative Care in Neurology & Neuro-Oncology

23.02.-01.03.2014

Helgi Kolk

Neurology

02.03.-08.03.2014

Janek Vilisaar

Family Medicine

16.03.-22.03.2014

Sirje Saar

Ophthalmology

23.03.-29.03.2014

Mikk Pauklin

Otolaryngology

13.04.-19.04.2014

Ina Grumeza

Oncology A - Gastrointestinal Cancers

04.05.-10.05.2014

Taavi Podramagi

OB/GYN

11.05.-17.05.2014

Kaetlin Meus

Anesthesiology

18.05.-24.05.2014

Andres Sell

Bone and Joint Surgery

08.06.-14.06.2014

Timo Rahnel

Pediatric Emergency Medicine

15.06.-21.06.2014

Gerli Mirka

Surgery

29.06.-05.07.2014

Ivar Vipp

ESU Master Class in Urology

06.07.-12.07.2014

Margus Krabi

Infusion Therapy & Volume Monitoring

13.07.-19.07.2014

Liivi Maddison

Internal Medicine

31.08.-06.09.2014

Katri Kalju

Infectious Diseases

07.09.-13.09.2014

Kadri Koivumagi

Spinal Surgery

14.09.-20.09.2014

Karl Pintsaar

Salzburg Weill Cornell  - International Atherosclerosis Society Seminar in Lipid Metabolism

21.09.-27.09.2014

Mart Roosimaa

Psychiatry

28.09.-04.10.2014

Ants Kask

Diagnostic Imaging

05.10.-11.10.2014

Tarvo Sillat

Medical Education

12.10.-18.10.2014

Egon Puuorg

Cardiology

19.10.-25.10.2014

Alar Irs

Dermatology

09.11.-15.11.2014

Maie Jurisson

Dermatology

09.11.-15.11.2014

Liisi Shahmatova

Cardiac Surgery

16.11.-22.11.2014

Piret Kirss

Oncology B - Thoracic and Head & Neck Cancers

07.12.-13.12.2014

Darja Altuhhova

 

Stipendiaadid 2013

   

Medical Quality/Safety

6-12.01.2013

Le Vallikivi

Trauma & Emergency Surgery

13-19.01.2013

Triin Tammeleht

Neurology

10-16.02.2013

Sandra Ütt

Bone and Joint Surgery

17-23.02.2013

Reedik Paasuke, Marju Raukas

Otolaryngology

10-16.03.2013

Karit Kivimae

Pediatric Anesthesiology & Critical Care

17-23.03.2013

Maarja Hallik

Anesthesiology

24-30.03.2013

Sergey Goshka, Reet Kitus

Ophthalmology

7-13.04.2013

Aleks Kree

Rehabilitation Medicine

14-20.04.2013

Katrin Purg

Oncology A, Breast and Gynecologic Cancers

21-27.04.2013

Liidia Gristsenko, Piret Kaarde

Pediatric Pulmonology

28.04-4.05.2013

Siiri Paas

Spinal Surgery

5-11.05.2013

Tanel Vahopski

Pathology

19-25.05.2013

Kristina Tõnismäe

Infectious Diseases

26.05-1.06.2013

Dina Ambulte

Maternal & Infant Health

9-15.06.2013

Jaanika Kuld

Pediatric Emergency Medicine

23-29.06.2013

Natalia Jefimova

Reproductive Medicine

14-20.07.2013

Angela Kalamees

Psychiatry

14-20.09.2013

Marina Cojocaru

Family Medicine

07-13.09.2013

Airi Hunt

Pediatric Gastroenterology

28.09-4.10.2013

Mari-Liis Kumm

Diagnostic Imaging

05-11.10.2013

Aare Saluste

Cardiac Surgery

19-25.10.2013

Raili Ermel, Holden-Vaino Vahi

Cardiology

26.10.2013

Teele Pern

Pediatric Orthopedics & Rheumatology

16.11.2013

Jaanika Ilisson

Temporal Bone Surgery

23.11.2013

Jelena Kuptsova

 

Stipendiaadid 2012

   

Trauma & Emergency Surgery

15.01-21.01.2012

Leho Rips

Spinal Surgery

22.01-28.01.2012

Andres Shavel

Rehabilitation Medicine

12.02-18.02.2012

Anneli Teder-Braschinsky

Behavioral Pediatrics & Child Development

11.03-17.03.2012

Külli Muug

Pediatric Urology

18.03-24.03.2012

Viljo Kübarsepp

General Pediatrics

01.04-07.04.2012

Klari Noormets

Ophthalmology

15.04-21.04.2012

Reili Rebane

Oncology A: Hematologic Malignancies

22.04-28.04.2012

Ksenia Boriskina

Pathology

29.04-05.05.2012

Zivile Riispere

Otolaryngology

06.05-12.05.2012

Erekle Dzotsenidze

Family Medicine

13.05-19.05.2012

Tiia Ruuval

Anesthesiology

20.05-26.05.2012

Kadri Marvet

Infectious Diseases

27.05-02.06.2012

Pilleriin Soodla

Internal Medicine

17.06-23.06.2012

Toomas Vestman

Pediatric Emergency Medicine

24.06-30.06.2012

Imbi Eelmäe

Obstetrics & Gynecology

01.07-07.07.2012

Aleksandra Shavrova

ESU Master Class

08.07-14.07.2012

Olev Poolamets

Maternal & Infant Health

02.09-08.09.2012

Anette Aija

Cardiac Surgery

09.09-15.09.2012

Margus Planken

Psychiatry

23.09-29.09.2012

Matis Martens

Neurosurgery

30.09-06.10.2012

Kennet Kõiv

Neonatology

14.10-20.10.2012

Anne Antson, Birgit Suits

Pediatric Cardiology

25.11-01.12.2012

Darja Belova

Oncology B: Soft Tissue, Bone, and Skin Malignancies

02.12-08.12.2012

Kadri Putnik

 

Stipendiaadid 2011

   

Obstetrics & Gynecology

20.03.-26.03.2011

Liis Järva

Neurology

01.05.-07.05.2011

Viktor Jefremov

Pediatric Endocrinology & Nephrology

08.05.-14.05.2011

Darja Belova

Maternal & Infant Health

15.05.-21.05.2011

Mari-Anne Vals

Pediatric Infectious Diseases

22.05.-28.05.2011

Piia Müürsepp

Dermatology

12.06.-18.06.2011

Ave Vahlberg

Psychiatry

19.06.-25.06.2011

Signe Ainson

Pediatric Emergency Medicine

26.06.-02.07.2011

Aleksandr Peet

Family Medicine

03.07.-09.07.2011

Katre Altmets, Aune Rehema

ESU Master Class in Urology

10.07.-16.07.2011

Roomet Ots

Pediatric Radiology

17.07.-23.07.2011

Mare Lintrop

Cardiothoracic Surgery

21.08.-27.08.2011

Raili Ermel

Anesthesiology

28.08.-03.09.2011

Maksim Kunevich

Pediatric Hematology & Oncology

18.09.-24.09.2011

Kristi Lepik

Medical Education

16.10.-22.10.2011

Mai Rosenberg, Marika Rosenthal

Internal Medicine

27.11.-03.12.2011

Anu Raif

Thoracic and Head & Neck Cancer

04.12.-10.12.2011

Indrek Mikomägi, Tõnu Vooder

Cardiac Imaging

11.12.-17.12.2011

Elina Reedi

 

Stipendiaadid 2010

   

Pediatric Pulmonology

10.01.-15.01.2010

Natalia Antonova, Silvi Plado

Trauma and Emergency Surgery

17.01.-22.01.2010

Marko Murruste

Trauma and Emergency Surgery

17.01.-22.01.2010

Maris Veinpalu

Neurosurgery

14.02.-19.02.2010

Andres Asser

Neurology

28.02.-05.03.2010

Maris Heinsoo

Pediatric Anesthesia and Critical Care

07.03.-12.03.2010

Piret Hermanson, Neve Vendt

Pediatric Emergency Care

28.03.-02.04.2010

Svetlana Kostjukovitch

Oncology I

25.04.-01.05.2010

Marge Rahu

Cardiology

02.05.-08.05.2010

Priit Kampus

Pathology

16.05.-22.05.2010

Liis Salumae

Surgery

30.05.-05.06.2010

Mart Niidu

Infectious Diseases

06.06.-12.06.2010

Mait Altmets

Bone and Joint Surgery

20.06.-26.06.2010

Andres Shavel

OB/GYN/Reproductive Medicine

11.07.-17.07.2010

Liisa Annus

Cardiac Surgery

29.08.-04.09.2010

Eero Jakobson

Rehabilitation Medicine

05.09.-11.09.2010

Irina Gainullina

Psychiatry

19.09.-25.09.2010

Kaia Huva, Andriy Yuryev

Pediatric Gastroenterology

03.10.-09.10.2010

Oivi Uibo

Pediatric Orthopedics

10.10.-16.10.2010

Ragnar Loivukene

Dermatology

17.10.-23.10.2010

Tiina Toomson

Maternal and Infant Health

24.10.-30.10.2010

Maire Tohv

Otolaryngology

31.10.-06.11.2010

Birgit Volmer

Diagnostic Imaging

14.11.-20.11.2010

Christine Ojango

Cardiac Imaging

05.12.- 11.12.2010

Kaarel Puusepp

Family Medicine

12.12-18.12.2010 

Le Vallikivi

 

Stipendiaadid 2009

   

OB/GYN

11.01.2009-17.01.2009

Triin Tammiste

Trauma and Emergency Surgery

18.01.2009-24.01.2009

Maksim Sergejev

Behavioral Pediatrics & Child Development

08.02.2009-14.02.2009

Ene Essenson

Otolaryngology

15.02.2009-21.02.2009

Jelena Kuptsova

Ophthalmology

12.04.2009-18.04.2009

Aliis Männiste

Cardiology

19.04.2009-25.04.2009

Boris Lapidus

Anesthesiology

26.04.2009-02.05.2009

Juri Oganjan

Family Medicine

03.05.2009-09.05.2009

Kaia Enni

Neurology

10.05.2009-16.05.2009

Kristiina Rannikmäe

Maternal & Infant Health

17.05.2009-22.05.2009

Mari-Anne Vals, Külli Erlang

Infectious Diseases

07.06.2009-12.06.2009

Anu Mill

Pathology

14.06.2009-19.06.2009

Ave Minajeva

General Pediatrics

21.06.2009-26.06.2009

Maarja Kärsin

Pediatric Emergency Medicine

12.07.2009-17.07.2009

Marika Saar

Neonatology

06.09.2009-11.09.2009

Merle Areda

Rehabilitation Medicine

13.09.2009-18.09.2009

Aet Lukmann

Diagnostic Imaging

20.09.2009-25.09.2009

Mariliis Soonsein

Psychiatry

11.10.2009-16.10.2009

Irina Panihhidina

Dermatology

18.10.2009-23.10.2009

Annika Volke

Surgery

29.11.2009-04.12.2009

Urmo Johanson

Bone and Joint Surgery

06.12.2009-11.12.2009

Alar Toom , Laura Villemson

Pediatric Urology

13.12.2009-18.12.2009

Mari Taal, Karin Varik

Stipendiaadid 2008

   

Pediatric Infectious Diseases

6 - 12.jaanuar 2008

Ülle Uustalu, Inga Vainumäe 

Pediatric Allergy/Immunology

13 -19.jaanuar 2008

Tiia Voor 

Internal Medicine

17-23.veebruar 2008

Kaie Josing

ENT

13.-19.arill 2008

Vaher, Heisl

Ophthalmology

20.-26.arill 2008

Kuldar Kaljurand

Family Medicine

11.-17.mai 2008

Vivian Alles, , Sirje Saar

Pathology

25.-31.mai 2008

Triin Erm, Meeli Sirotkina

Maternal and Infant Health

01.-07.juuni 2008

Helgi Padari, Kati Korjus 

Infectious Diseases

08.-14.juuni 2008

Kerstin Kase, Kaidi Telling 

Bone and Joint Surgery

22.-28.juuni 2008

Egon Puuorg

 Pediatric Emergency Medicine

29.06.-05.juuli 2008

Helke Nurm

Neurology

06.-12.juuli 2008

Karin Kannel, Karin Rallmann 

Anesthesiology

31.august - 06.september 2008

Peeter Põld 

Neurosurgery

07.-13.september 2008

Greete Derrik

Pediatric Radiology, Clinical Correlation

14.-20.september 2008

Ionella Rebane

Pediatric nephrology, Endocrinology

21.-27.september 2008

Aleksandr Peet

Psychiatry

12.-18.oktoober 2008

Ülle Audova

Diagnostic Imaging

19.-25.oktoober 2008

Maria Silke

Dermatology

26.10.-01.november 2008

Karin Hussar

Oncology

09.-15.november 2008

Olav Tammik, Margit Valgma

Rehabilitative Medicine

14.-20. detsember 2008

Ellen Lembra

 

Stipendiaadid 2007

   

 Internal Medicine

 18.-24.veebruar

 Peeter Saadla

 Pediatric Pulmonary / Asthma

 4.-10.märts

 Kaja Julge

 Neurosurgery

 11.-17.märts

 Ando Vaher, Tarmo Areda

 Bone and Joint Surgery

 18.-24.märts

 Aleksandr Klink, Kaur Kirjanen

 Ob/Gyn/Reproductive Medicine

 25.-31.märts

 Liis Kriisa

 Pediatric Emergency Medicine

 15.-21.aprill

 Mariliis Uudelepp

 Ophthalmology

 22.-28.aprill

 Andres Külama, Kristel Pulges

 Psychiatry

 29.aprill-5.mai

 Juhan Kaldre

 Cardiology

 6.-12.mai

 Pentti Põder

 Pediatric Neurology

 13.-20.mai

 Ulvi Vaher

 Maternal and Infant Health

 20.-26.mai

 Aleksandr Peet

 Cardiothoracic Surgery

 27.mai-2.juuni

 Arno Ruusalepp

 Infectious Diseases

 3.-9.juuni

 Aleksei Nelovkov

 Adolescent Medicine

 10.-16.juuni

 Heli Tähepõld

 ENT

 24.-30.juuni

 Indrek Mikomägi

 Family Medicine

 1.juuli-7.juuli

 Anneli Virks

 Neurology

 8.-14.juuli

 Margit Lill

 Anesthesiology

 2.-8.september

 Lauri Kriisa

 Pediatric Gastroenterology

 16.-22.september

 Karin Kull

 Diagbnostic Imaging

 30.september-6.oktoober

 Mari-Liis Riibak

 Pediatric Anesthesiology / Critical Care

 21.oktoober-27.oktoober

 Reet Kikas

 Rehabilitation Medicine

 18.-24.november

 Ulvi Jakobson

 

Stipendiaadid 2006

   

 Neurology

 22.-28.jaanuar

 Siim Schneider

 Maternal and Infant Health

 5.-11.märts

 Heili Varendi, Imbi Eelmäe

 Pediatric Emergency Medicine

12.-18.märts 

 Aleksander Sizarov

 Anesthesiology

 23.-29.aprill

 Jaan Sütt

 Ophthamology

 7.-13.mai

 Tiina Mauring

 Palliative Care

 21.-27.mai

 Kristi Ott

 Pediatric Nephrology

 28.mai-3.juuni

 Inga Vainumäe

 Infectious Diseases

 4.-10.juuni

 Kerstin Kase

 Ob/Gyn

 11.-17.juuni

 Triin Väli

 Cardiology

 25.juuni-1.juuli

 Margit Paist

 Psychiatry

 2.-8.juuli

 Sven Janno

 Internal Medicine

 9.-15.juuli

 Anton Putjatin

 ESU

 16.-22.juuli

 Peep Baum

 Imaging

 3.-9.september

 Aleksander Samarin

 Neurosurgery

 16.-23.september

 Tõnu Rätsep

 Nursing Education in Palliative Care

 1.-7.oktoober

 Kaja Solom, Tatjana Oolo, Kristiina Seerio

 Pediatric Orthopedic Surgery

 8.-14.oktoober

 Matis Märtson

 General Pediatrics

 29.oktoober-4.november

 Tiia Voor, Natalja Kulakova

 Palliative Care

 12.-18.november

 Kristi Ott

 Rehabilitation Medicine

 19.-25.november

Tiina Lind, Made Vunk

 Bone and Joint Surgery

 3.-9.detsember

 Irina Aksjonova, Aleksandr Klink

 

 Stipendiaadid 2005 - täiendusmaterjalid CD-del Medinfo raamatukogus saadaval

 Infectious Diseases

 29.mai-4.juuni

 Natalija Ognecshikova

 Neurology

 5.-11.juuni

 Aleksei Rakitin

 Maternal and Infant Health

 12.-18.juuni

 Ilona Neupokojeva

 Cardiology

 19.-25.juuni

 Kristina Lotamõis

 Internal Medicine

 26.juuni-2.juuli

 Peeter Saadla

 Pediatric Infectious Diseases

 3.-9.juuli

 Sirli Meriste

 Pediatric Infectious Diseases

 3.-9.juuli

 Kristiine Pruudel

 Urology

 10.-16.juuli

 Indrek Karlson

 Anesthesiology

 17.-23.juuli

 Georgi Kruglov

 Anesthesiology

 17.-23.juuli

 Veronika Reinhard

 Emergency Care in Pediatrics

 18.-24.september

 Madaminov Aliser

 General Pediatrics

 25.sept.-1.okt.

 Vainumäe Inga

 Oncology

 2.-8.oktoober

 Seire Indrek

 Psychiatry

 9.-15.oktoober

 Sommerhage Varje

 ENT

23.-29.oktoober

 Kallinger Kristel

 Bone and Joint Surgery

 6.-12.november

 Rull Alo

 Rehabilitation Medicine

 20.-26.november

 Pettai Riina

 Rehabilitation Medicine

 20.-26.november

 Rokk Merle

 

Stipendiaadid 2004

   

 Family Medicine

 23.-29.jaanuar

 Tarmo Loogus

 Health Education

 30.jaanuar - 5. veebruar

 Ülla-Karin Nurm

 Pediatric Gastroenterology

 6.-12. veebruar

 Toomas Kariis

 Pediatric Emergency Care

 6.-12. veebruar

 Imbi Eelmäe

 Neurology

 29.veebruar -6.märts

 Katrin Sikk

 Infectious Diseases

 29.märts - 4.aprill

 Valentina Borodina

 Cardiology

 4.-10.aprill

 Piia Lutter

 Neonatology

 4.-10.aprill

 Pille Saik

 Internal Medicine

 11.-17.juuli

 Helgi Kolk

 Psychiatry

 11.-17.juuli

 Tarmo Kariis

 Urology

 20.-26.august

 Andres Kotsar

 Bone and Joint Surgery

 20.-26.august

 Andrus Kikas

 Anesthesiology

 27.august-2.september

 Inga Karu

 Oncology

 27.august-2.september

 Jelena Roginskaja

 Pediatric Hematology

 30.oktoober-5.november

 Sirje Mikkel

 

 Stipendiaadid 2003

   

 Pediatric Cardiology

 10.-16.jaanuar

 Lilja Ginter

 Obstetrics/Gynecology

 25.-31.jaanuar

 Kadri Palo, Kristiina Rull, Pille Vaas

 Neurology

 7.-13. veebruar

 Mark Braschinsky

 Neurosurgery

 7.-13. veebruar

 Simmo Savisaar

 ENT

 14. - 20.veebruar

 Dmitri Dubrovin

 Urology

 11.-17.aprill

 Indrek Karlson, Andres Kotsar

 Bone and Joint Surgery

 11.-17.aprill

 Eero Lepasalu

 Infectious Diseases

 25.aprill-1.mai

 Piret Mitt

 Psychiatry

 25.aprill-1.mai

 Helen Kirber

 Family Medicine

 17.-23.august

 Anu Starkopf

 Emergency care in Pediatrics

 17.-23.august

 Siiri Paas

 Anesthesiology

 24.-30.august

  Pille Ambur

 Internal Medicine

 17.-23.august

 Helen Ilumets

 Palliative Care

 21.-27.september

 Jelena Roginskaja

 Palliative Care

 21.-27.september

 Diana Loigom

 Neonatology

 12.-18.oktoober

 Ervin Saik

 Cardiology

 12.-18.oktoober

 Toomas Marandi

 Oncology

 31.okt.-6.nov.

Piret Pild 

 Drug Replacement Therapy

 31.okt.-6.nov.

Hanna Sova 

 Pediatric Urology

 11.-17.dets.

 Matis Märtson

 Imaging

11.-17.dets. 

 Külli Saar

 

Stipendiaadid 2002

   

 Cardiothoracic Surgery

 4.-28.märts

Tõnu Vanakesa

 Cardiology

 1.-7.aprill

Anita Kärt

 Anesthesiology

 1.-7.aprill

Katrin Urb

 Cardiology

 1.-19.aprill

Maire Kiitam

 Infectious Diseases

 28.aprill-4.mai

Helve Vestman, Vivika Adamson

 Family Medicne

 10.-16.mai

Kaia Enni

 Pediatric Hematology/ Oncology

 17.-23.mai

Iige Viigimaa

 Neonatology

 17.-23.mai

Piret Sillapere, Anne Antson

 Neurology

 9.-15.juuni

Pille Taba

 Psychiatry

 9.-15.juuni

Gerli Otsa

 Emergency Care in Pediatrics

 14.-20.juuli

Ülle Uustalu

 Pediatric Gastroenterology

 14.-20.juuli

Katrin Luts

 Palliative Care

 25.- 31.aug.

Anneli Elme

 ENT

 25.-31.aug.

Marika Tirmaste

 Imaging

 27.okt.-2.nov.

Priit Pauls

 Woman's Health

 27. okt.-2.nov.

Kadi Ploom

 Bone and Joint Surgery

 10.-16.nov.

Vahur Metsna, Alo Kullerkann 

 Oncology

 15.-21.dets.

Priit Melnik