Simulatsioonikeskus

Simulatsioonikeskuses on kaasaegne taristu arstiteaduse üliõpilastele ja arst-residentidele kliiniliste ja praktiliste oskuste õpetamiseks ja simuleerimiseks. See sisaldab kaasaegseid mini-õppekeskkondi, mis loovad praktiliste tegevuste õppimiseks turvalise keskkonna ning tagavad üliõpilastele vajalikud oskused enne elulist kontakti haigetega või iseseisvat kliinilist tegevust. Keskuses saab edukalt korraldada ka arstide ja õdede täiendkoolitusi.

Simulatsioonikeskus avati 2020. aasta veebruaris. Keskus asub TÜ Kliinikumi hoones aadressil L. Puusepa 8, Tartu. Loe lähemalt keskusest ja vaata galeriid.

logo

Keskuse sisustamist toetati ASTRA projekti PER ASPERA alategevusest "Kliiniliste ja praktiliste oskuste treening- ja simulatsioonikeskuse loomine".

Simulatsioonikeskuse ruumid

Simulatsioonikeskuse hinnakiri